امروز برابر است با :17 September, 2021

معرفی Changpeng Zhao از مشاهیر کریپتوکارنسی

آقای Changpeng Zhao که با اسم CZ هم شناخته می شود، از سرشناس ترین افراد حوزه ی کریپتوکارنسی است. این مرد ۴۲ ساله اصالت چینی دارد و فارغ التحصیل دانشگاه مک گیل است. دلیل شهرت CZ تاسیس صرافی بایننس می باشد.

در سال ۲۰۱۷ میلادی، CZ صرافی بایننس را پایه گذاری می کند. این صرافی  بزرگترین و معتبرترین صرافی ارزهای دیجیتال است. در حال حاضر مدیریت بایننس نیز بر عهده ی CZ است.

او فرق خلاقی است و همواره با نوآوری هایش همه را شگفت زده می کند. اجرای طرح های مختلف و عجیب در صرافی بایننس همواره تحسین صاحب نظران را به دنبال داشته است.

این صرافی، تحت مدیریت CZ بلاک چین و ارز دیجیتال مستقل خود به نام بایننس کوین را معرفی کرده است.

انتقادات

گرچه این مدیر موفق چینی همواره مورد تحسین بوده است، اما بسیاری نیز عملکرد او به شدت نقد کرده اند. از نظر بسیاری از افراد، CZ در تسهیل فرایند پولشویی نقش دارد. ضمنا برای آسیب هایی که افراد در بعضی پروژه های دیفای مثل سوشی دیده اند نیز او را مقصر می دانند.

در کنار همه ی این موضوعات، همچنان می توان او را نابغه ی کریپتوکارنسی دانست!

CZ در آینده

این مرد خلاق همواره شگفتی آفرین بوده است. برای مثال رونمایی از اینوویشن زون به عنوان یک راهکار برای معاملات امن و در حین حال ماجراجویانه از نگاه بسیاری یک شاهکار مدیریتی بود. تبلیغات این صرافی در شهر لندن و ایجاد کارت اعتباری  نیز از اقدامات جالب او بوده است.

انتظار می رود که او و مجموعه اش در آینده نیز کماکان پیشتاز باشند. در واقع این بازار به شخصی مثل CZ نیاز دارد تا بتواند به مقبولیت خود بیفزاید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!